בית פורומים דיני עבודה אי קבלת שכר

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    dani65
    משתתף

היי, לא קיבלתי משכורת כבר שלושה חודשים. המנהל שלי הסביר לי שהחברה בקשיים ולכן התשלום יגיע בהמשך במרוכז, על כל החודשים שלא קיבלתי עליהם תשלום. כשהסברתי לו שמדובר בזמן רב ואני זקוק לכסף הוא ביקש ממני "להביע סולידריות כלפי החברה". בהתחלה הייתי סבלני, אבל שלושה חודשים זה כבר המון זמן. אני לא מוכן להיכנס לחובות בגלל שיש לחברה קשיים. מה ניתן לעשות?

galit
    משתתף

היי דני, מדובר בהלנת שכר. המעסיק מחויב לשלם לך את המשכורת במועד, וכל איחור של 9 ימים ויותר מהמועד הקבוע הוא עילה לתביעת פיצויים. מכיוון שלא קיבלת את שכרך כבר זמן ממושך, הנך זכאי לפיצוי הלנה גבוהים יחסית. אנחנו נשמח לעזור לך לקבל את המגיע לך על פי חוק, אתה מוזמן לפנות אלינו לסיוע.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 8 שנים ע"י galit.
    dani65
    משתתף

היי, תודה על התשובה המהירה. מה הכוונה לפיצויי הלנה גבוהים? אשמח לפירוט.

galit
    משתתף

סכום הפיצויים כמובן תלוי בשכרך. הנך זכאי לפיצויי בסך 5% מהשכר עבור השבוע הראשון בו השכר הולן. בעבור כל שבוע לאחר מכן גובה הפיצויים יהיה 10% מהשכר. לחלופין, ישנה אפשרות לפיצויי הפרשי הצמדה עבור התקופה שבין מועד קבלת השכר לבין מועד התשלום, בתוספת 20% על סכום השכר הכולל בעבור כל חודש בו הולן שכרך. הצוות שלנו ישמח לעזור לך בדרישת הסכום המתאים, אנא פנה אלינו לקבלת פרטים נוספים.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 8 שנים ע"י galit.
    dani65
    משתתף

תודה רבה. אני אשמח לשוחח איתכם. כיצד ניתן לעשות זאת?

galit
    משתתף

פרטי ההתקשרות שלנו נמצאים בעמוד "צור קשר", נשמח לעמוד לרשותך.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.